پنجره دوجداره UPVC ریلی کشویی

قیمت پنجره کشویی

قیمت پنجره کشویی با توجه به ساختار و نوع عملکرد آن به یکی از پرطرفدارترین انواع پنجره در میان مصرف کنندگان و سازندگان تبدیل شده است.

دانستن قیمت پنجره کشویی برای افراد دارای اهمیت فراوانی است و با توجه به نوع آن بسته به اینکه پنجره UPVC باشد یا آلومینیومی ترمال بریک و همچنین نوع یراق آلات و عملکرد بازشوی آن متفاوت است.

برای نصب پنجره ریلی با توجه به تحمل وزن بالای غلطک های آن، بهتر است برای روان بودن بازشو ها و طول عمر یراق آلات، حتما از یراق آلات استاندارد و با کیفیت استفاده شود.

قیمت پنجره کشویی بر اساس گالوانیزه داخلی به ضخامت ۱/۵ و لاستیک مناسب محاسبه می شود و در صورت استفاده از یراق آلات برندهای معتبر به قیمت ها اضافه می شود.

پنجره کشویی یا ریلی

پنجره کشویی با توجه به ساختار آن، ابعاد بسیار بزرگ ندارد، تا عرض ۳ متر و ارتفاع ۲.۲۰ حداکثر مناسب است و نباید از این ابعاد بزرگ تر باشد.

پنجره کشویی آلومینیومی از دیگر انواع پنجره دوجداره است و به سلیقه و ابعاد پنجره دوجداره و سبک معماری خانه بستگی دارد که بسیاری از افراد جنس آلومینیوم را ترجیح می دهند به UPVC یا بالعکس.

برای کاهش لرزش و مقاومت در برابر فشار وارد شده از طرف باد، در بعضی موارد حتما باید از پروفیل آلومینیوم استفاده شود، پنجره ریلی مدل آلومینیوم با ابعاد حداکثر تا ارتفاع ۲.۴۰ و عرض ۳ متر مناسب است.

پنجره دوجداره کشویی با توجه به سهولت در باز و بسته شدن و نگرفتن فضا در هنگام باز شدن، پنجره مناسبی است و مکانیزم حرکت آن با توجه به قطعات یراق آلاتش شکل می گیرد.

یراق آلات روی پروفیل پنجره کشویی متصل و موجب جا به جایی لنگه روی پروفیل می شود، یراق آلات پنجره ریلی شامل اسپانیولیت، غلطک کشویی قابل تنظیم، زاماک کشویی، قطعه مرکزی و دستگیره پنجره ریلی دوجداره است.

پنجره کشویی UPVC

پنجره دوجداره ریلی یکی از مدل ‌های پنجره UPVC است که طرفداران زیادی دارد و بسیار محبوب است و در فضاهای مختلفی قابل نصب است.

پنجره‌ ریلی، عملکردی شبیه به پنجره‌های دولنگه دارند، با این تفاوت که به جای حرکت عمودی، به صورت افقی حرکت می‌ کنند.

نصب و تغییر پنجره دوجداره کشویی UPVC در هر نوع ساختمانی قابل اجرا است، اما بهتر است آن‌ را براساس ویژگی ‌های ساختمان خود انتخاب کنید، تا از کاربری، امنیت و زیبایی این مدل لذت ببرید.

قاب دور پنجره ریلی دوجداره از دو نوع با سطح مقطع متفاوت تشکیل شده است که شامل پنجره تک ریل و پنجره جفت ریل می‌باشد. سطح مقطع پروفیل پنجره، روی انتخاب فریم انتظار و مقدار طاقچه لبه پنجره تاثیر زیادی دارد.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *