پنجره ویلایی دوجداره

پنجره ویلایی دوجداره UPVC

پنجره ویلایی

پنجره ویلایی ورودی برای عبور نور و هوا به فضای داخلی خانه است و روی دیوار نصب می شود، بهتر است مدل پنجره ساختمان ویلایی بزرگ و متناسب انتخاب شود.

انواع مدل های مختلف پنجره را باید با توجه به سبک معماری داخلی و نمای ساختمان تان انتخاب کنید. انواع پنجره چوبی، فلزی، فایبرگلاس، PVC و UPVC کاربرد دارند.

تاثیر پنجره در نمای داخلی و خارجی ساختمان را در نظر بگیرید و حساسیت بیشتری را به خرج دهید تا بتوانید نمای خارجی و داخلی ساختمان خود را متفاوت کنید.

پنجره تمام قد شیشه ای بهترین گزینه برای خانه هایی است که اطراف خود منظره ای بسیار زیبا مانند جنگل، دریا و اقیانوس دارند.

پنجره ویلایی دوجداره

پنجره ویلایی دوجداره
پنجره ویلایی دوجداره

مدل پنجره ویلایی

مدل پنجره ویلایی تمام قد شیشه ای مانند پوستری بزرگ و زیبا عمل می کند، با قابلیت تغییر نما در هر ساعت از شبانه روز و لذت نشستن در کنار این پنجره ها و نوشیدن یک فنجان قهوه یا چای قابل وصف نیست.

در ساخت پنجره از شیشه های مات یا شفاف درون قاب استفاده می شود و انتخاب رنگ قاب پنجره یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

قاب این مدل پنجره در انواع طرح و رنگ های مختلف موجود هستند و بهتر است رنگ و طرح پنجره را با توجه به رنگ و طرح نمای خارجی ساختمان انتخاب کنید.

انتخاب شیشه مناسب برای پنجره مانند شیشه ساده، شیشه رنگی و شیشه رفلکس و شیشه های دو یا چند جداره مهم است، امروزه شیشه های چند جداره در طراحی پنجره های ساختمان به صرفه است.

پنجره ویلایی دوجداره

پنجره ساختمان ویلایی

برای انتخاب و نصب پنجره ساختمان ویلایی معمولا در مناطق خوش آب و هوا مانند شمال که دارای رطوبت هستند، نه تنها نوع پنجره‌، بلکه نحوه قرارگیری آن نیز اهمیت دارد.

علاوه بر رنگ، مدل، طرح و نوع بازشوی پنجره، باید نصب آن در ساختمان با توجه به جهش وزش باد باشد و ضرورت استفاده از پنجره‌های مرغوب تنها به متعادل ساختن هوا محدود نمی ‌شود.

پنجره‌ راهی برای نفوذ به ساختمان است و بهتر است از مدل ضد سرقت و ایمن استفاده شود، مدل پنجره UPVC ضد سرقت و تجهیزات مناسب بسیار ایده آل است.

مدل پنجره ساختمان با توجه به پروفیل، شیشه، یراق و دستگیره انتخاب و نصب می شود. پنجره‌ آلومینیومی رسانای گرماست از این رو عایق مناسبی نیست.

پنجره ویلایی دوجداره

پنجره بزرگ ویلایی

پنجره بزرگ ویلایی دوجداره UPVC علاوه بر زیبایی، در برابر حرارت عایق است و برای استفاده در ویلاهای شمال بهترین گزینه محسوب می شود.

نصب پنجره‌ بزرگ ویلایی فضای شما را در طول روز از نور طبیعی و مناظر بیرون بی نصیب نمی گذارد و با کمک گرفتن از پروفیل‌های چند حفره‌ای ارائه می شود.

پروفیل‌های چند حفره‌ای عایق بودن پنجره‌ UPVC را افزایش می دهد و تفاوت چشمگیری از نظر عملکرد و کیفیت با پنجره‌های آلومینیومی دارد.