هزینه نصب پنجره دوجداره UPVC

پروژه-پنجره-دوجداره

هزینه نصب پنجره دوجداره

هزینه نصب پنجره دوجداره به نوع پنجره و شرایط نصب و همچنین محل اجرای پروژه دارد که چقدر تا محل کارخانه فاصله دارد و درصد متعارفی به قیمت نهایی اضافه می شود.

گاهی افراد از زرد شدگی و شکستن بدنه درب و پنجره های دوجداره شکایت دارند که یکی از مشکلات رایج این صنعت است و دلیل اصلی آن استفاده از پروفیل های بی کیفیت و ارزانی است که متاسفانه برای تولید با قیمت ارزان تر استفاده می شود.

پروفیل های UPVC مصرفی و روکش های آلومینیوم دارای بالاترین کیفیت در بین محصولات مشابه داخلی و خارجی هستند و هرچه باکیفیت تر و مرغوبتر باشد موجب طول عمر بیشتر و دوام آن خواهد شد.

عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره و محاسبه هزینه نصب پنجره دوجداره ابعاد، نقشه پروژه، تعداد بازشو یا کشویی بودن پنجره دوجداره و نوع پروفیل UPVC است.

نوع رنگ آمیزی؛ لمینت، پروفیل رنگی، طرح چوب، روکش های متنوع آلومینیوم و دوجداره یا سه جداره بودن، رنگ و نوع شیشه سکوریت، لمینت و گالوانیزه های استفاده شده در داخل بدنه پنجره فاکتورهای موثر در قیمت هستند.

نصب پنجره دوجداره

هزینه نصب پنجره های دوجداره

برای برآورد دقیق هزینه نصب پنجره های دوجداره می توانید ابعاد حدودی درب و پنجره مورد نظر را به کارشناسسان شرکت پنجره آفتاب اعلام کنید.

نوع فریم پروفیل مصرفی که ممکن است بازسازی یا نوسازی باشد باید مشخص شود، چون فریم بازسازی برای تعویض یک پنجره که از نوع آلومینیوم، آهن یا جنس دیگری بوده با فریم نوسازی، متفاوت است.

بدون دانستن ابعاد پنجره و تعداد بازشوهای آن نمی توان هزینه نصب محاسبه کرد، چون میزان پروفیل مصرفی براساس متر طول و مقدار شیشه دوجداره براساس متر مریع و تعداد بازشوها و یراق آلات آن بستگی دارد.

هزینه نصب درب و پنجره های دوجداره معمولا ۱۰ تا ۱۲ درصد پیش فاکتور است، بسته به اینکه پروژه در چه محدوده ای باشد قمیت نصب متفاوت اعلام می شود.

نصب پروسه نهایی است که روی پنجره دوجداره UPVC انجام می شود و توجه به نصب استاندارد و اصولی بسیار مهم بوده، رضایت مشتری علاه بر کیفیت مواد اولیه ساخت پنجره پس از نصب کامل به دست خواهد آمد.

نصب پنجره دوجداره خم

نصب پنجره های دوجداره

برای نصب پنجره های دوجداره عواملی مانند نوع فوم استفاده شده و برند آن برای هوابندی پنجره، نوع چسب آب بندی و برند آن، نوع پیچ های مورد استفاده که از نوع سرمته باشد یا بولدکس تاثیرگذارند.

مواردی مانند کیفیت کار در برش کاری پنجره قدیمی در پروژه های تعویض پنجره، تعداد پیچ های استفاده شده در نصب، کیفیت رگلاژ و نصب پنجره بسیار مهم هستند.

محل نصب پنجره های دوجداره باید کاملا تراز باشد تا پنجره به راحتی رگلاژ شود، همچنین از فیلرها یا قطعات پلاستیکی در پایین و دو طرف پنجره و در فضای بین باد خور آن باید استفاده شود.

نوع چسب آب بندی نیز در هزینه نصب و قیمت نهایی درب و پنجره دوجداره موثر است.

پنجره دوجداره کشویی

هزینه نصب درب و پنجره دوجداره

عواملی که در نصب استاندارد درب و پنجره دوجداره تاثیرگذار است؛ نوع پیچ مورد استفاده باید از نوع بولدکس ۸، ۶ یا ۱۰ سانت برحسب شرایط نصب انتخاب شود.

تعداد سوراخ ها برای پیچ نصب به عرض و ارتفاع پنجره ها بستگی دارد، فاصله بین سوراخ ها نباید از ۷۰ سانتیمتر بیشتر باشد.

فاصله پیچ های نصب از کنج پنجره در پروفیل سفید ۱۵ سانتی متر و در پروفیل های طرح چوب ۲۵ سانتی متر باید باشد. بهتر است از پیج های سرمته به علت نداشتن مقاومت استفاده نشود.

پنجره UPVC به علت داشتن ضریب انبساط بالا باید از دو طرف حداقل ۴ میل از فریم اصلی فاصله داشته باشد که این فضا با فوم مخصوص پلی ارتان پر می شود.

دور تا دور پنجره حتما باید فوم تزریق شود و این کار ضرورت نصب است. پنجره نصب شده بدون فوم پلی ارتان استاندارد نیست.

برای آب بندی پنجره ها پس از تراشیدن فوم های خشک شده از اطراف پنجره از سمت بیرون چسب سیلیکون ماستیک با درصد بالای ۷۰ درصد سیلیکون باید استفاده شود.

 

برای اطلاع دقیق از هزینه نصب پنجره دوجداره با کارشناسان پنجره آفتاب تماس بگیرید.

دفتر کرج (مرکزی): 02632746871  همراه کرج: 09120593196

تهران: 02128425718  همراه: 09120591647