پنجره دو جداره ارزان قیمت با بهترین کیفیت

پنجره دوجداره ارزان

پنجره دوجداره ارزان پنجره ای است که قیمت مناسبی داشته، تولید آن به صورت بهینه با مواد اولیه استاندارد صورت گرفته باشد که در نهایت قیمت تمام شده آن برای مصرف کننده مناسب باشد.

شرکت پنجره آفتاب،برای تولید درب و پنجره های UPVC ارزان، از پروفیل های هامر و کی تی اف (KTF) استفاده می نماید. شرایط تولید، نصب و شیشه دوجداره،در پنجره های ارزان قیمت، دقیقا مانند سایر پروفیل ها می باشد.

استانداردهای تولید، حتی در ساخت درب و پنجره یو پی وی سی ارزان نیز باید رعایت شود ; از جمله گالوانیزه یک تیکه و سرتاسری،لولاها و یراق آلات مناسب.

در واقع شرایط تولید و نصب درب و پنجره های ارزان کی تی اف و هامر، با بقیه درب و پنجره ها یکسان میباشد و اختلاف تنها در نوع پروفیل مصرفی می باشد.

شاید بتوان در بازار پنجره دوجداره ارزان قیمت پیدا کرد، اما معمولا این نوع پنجره ها دارای پروفیل و یراق آلات مرغوب و با کیفیت نبوده و با گذشت زمان دچار آسیب خواهند شد و نیاز به تعمیر یا حتی تعویض خواهند داشت.

برخی پروفیل ها و یراق آلات پنجره دوجداره ارزان وارد بازار شده اند که بسیار ارزان قیمت بوده و براساس قیمت آن ها، کیفیت بسیار پایینی دارند.

پنجره دوجداره با کیفیت می تواند در کاهش قیمت تولید مسکن و در نهایت سهولت بیشتر خرید برای مصرف کنندگان تاثیر بسزایی داشته باشد.

پنجره دوجداره ارزان قیمت

خرید پنجره دوجداره ارزان

برای خرید پنجره دوجداره ارزان باید بدانید که قیمت پروفیل یو پی‌ وی‌ سی هر سال افزایش داشته است و بر این اساس مدام تغییر قیمت وجود دارد.

پروفیل‌ ها اصلی‌ ترین مواد تشکیل‌ دهنده‌ پنجره‌ دوجداره هستند و افزایش قیمت آنها تاثیری مستقیم روی قیمت تمام شده محصول دارد.

برای خرید پنجره دوجداره قیمت دقیق پنجره دوجداره را بدانید که برمبنای عرض و ارتفاع پنجره، تعداد بازشوها، تعداد یراق‌آلات مصرفی و با کتیبه بودن یا نبودن کار در نظر گرفته می شود.

قیمت پنجره‌ دوجداره تا حدود زیادی بستگی به مقدار پروفیل مصرفی آن‌ دارد و برای به‌ دست آوردن قیمت ارزان باید هوشمند باشید تا در دام فروشندگان فریبکار گرفتار نشوید.

پنجره دوجداره ارزان قیمت

فروش پنجره دوجداره ارزان

فروش پنجره دوجداره ارزان با اندازه ‌گیری قاب پنجره دوجداره که باید فریم پنجره را در عرض گچ تا گچ و در ارتفاع نیز گچ تا گچ اندازه‌ گیری شود.

نوع پروفیل مصرفی فریم که بازسازی است یا نوسازی مثلا فریم بازسازی برای پنجره قدیمی از جنس آلومینیوم یا آهن  است یا ساختمان در حال ساخت و نوساز می باشد.

فروش پنجره دوجداره با فریم و پروفیل پنجره یو پی‌ وی‌ سی برای پنجره‌های نوسازی ارزان تر است و اندازه ‌گیری باید براساس میلی ‌متر باشد و ابعاد با معیار مترمربع به ضرر مشتری است.

فروش و محاسبه قیمت پنجره دوجداره ارزان صرفا با تعیین نوع بازشو، تعداد بازشو، نوع یراق آلات می تواند انجام شود چون محاسبه قیمت متر مربعی همیشه قیمت بالاتر محاسبه می شود و این مورد به ضرر مشتری است.