Wintech

نمایندگی پنجره وین تک در کرج

نمایندگی پنجره وین تک در کرج

نمایندگی پنجره وین تک در کرج تمامی محصولات خود را که در برابر تغییر رنگ پروفیل، انحنا، تغییر شکل مقاوم است، به مدت 10 سال ضمانت می کند.

نوع فریم پروفیل مصرفی در دو نوع بازسازی یا نوسازی وجود دارد و مشتریان می توانند براساس نیاز خود از نمایندگی پنجره وین تک در کرج خریداری کنند.

فریم پروفیل مصرفی برای تعویض یک پنجره که از نوع آلومینیوم، آهن یا متریال دیگری بوده با فریم پروفیل برای ساخت پنجره ساختمان در حال ساخت، متفاوت است.

پروفیل به کار رفته در فریم بازسازی و پروفیل فریم نوسازی وین تک از تاریخ نصب در ضمانت نامه تحت پوشش بیمه تضمین کیفیت محصول شرکت سهامی بیمه ایران قرار دارد.

قیمت پروفیل UPVC وین تک که شامل تقسیم بندی در سری و نوع پروفیل می باشد، متفاوت بوده و محاسبه آن بر این اساس انجام می شود.

پروفیل w700 وین تک

قیمت پنجره وین تک

قیمت پنجره وین تک به چند عامل بستگی دارد، برخی عوامل قیمت را افزایش می دهند که از جمله دو مورد پروفیل UPVC وین تک و ساختار پنجره است و مورد بررسی قرار می گیرد.

پروفیل UPVC از اصلی ترین قطعات تشکیل دهنده پنجره دوجداره است، به همین دلیل میزان استفاده از پروفیل روی قیمت پنجره وین تک کاملا تاثیر می گذارد.

قیمت مترطول پروفیل UPVC با میزان وزن آن ارتباط مستقیم دارد، برخی از پروفیل های UPVC نامرغوب با کاهش وزن در یک متر پروفیل UPVC قیمت آن را نیز کاهش می دهند و موجب افت مقاومت و کیفیت خواهند شد.

قیمت پنجره دوجداره UPVC را نمی توان بدون دانستن ابعاد پنجره و تعداد بازشو های آن به طور دقیق محاسبه کرد چون قیمت پنجره دوجداره به میزان پروفیل مصرفی بر اساس متر طول و مقدار شیشه دوجداره بر اساس متر مریع و تعداد بازشوها و یراق آلات آن بستگی دارد.

قیمت پنجره دوجداره UPVC نمایندگی پنجره وین تک در کرج برای ساختمان های در حال ساخت با ساختمان هایی که پنجره های قدیمی داشته و اقدام به تعویض آن کرده اند متفاوت است، علت نوع فریم مصرفی و نوع نصب آن می باشد.

پنجره دوجداره در کرج

پنجره دوجداره در کرج

پروفیل پنجره وین تک

پروفیل به کار رفته در پنجره وین تک شامل پروفیل  آورهانگ، پروفیل زهوار تک جداره، پروفیل زهوار دوجداره و پروفیل زهوار سه جداره است.

انواع فریم در پنجره ها به کار می رود که پرکاربردترین این فریم ها می توان به فریم کشویی، فریم بازسازی، فریم معمولی و فریم قاب بلند اشاره داشت و هر کدام کاربری خاص خود را دارند.

به عنوان مثال فریم بازسازی در برابر تغییر رنگ، تغییرات جوی، خش، مواد شیمیایی و اشعه ماوراء بنفش UV بسیار مقاوم و در برابر آتش، صدا، سرما و گرما عایق است.

مقاطع پروفیل محصولات فولادی پر کاربرد بوده و دارای انواع مختلفی هستند، مانند پروفیل چهارچوب درب و پنجره و از آن ها برای اتصال پانل ها به یکدیگر استفاده می شود.