پنجره-ویستا-بست

نمایندگی پنجره ویستا بست در کرج

نمایندگی پنجره دوجداره UPVC ویستا بست در کرج

نمایندگی پنجره ویستا بست در کرج پروفیل های با کیفیت ارائه می کند، مثلا یک متر طول پروفیل فریم بزرگ پنجره دوجداره ویستا بست بدون گالوانیزه ۱۳۸۰ گرم است.

پروفیل های موجود در بازار ایران وزنی تا حدود ۸۵۰ گرم در متر را دارند، مقدار وزن در طول برای هر پروفیل نشانگر چگالی مواد مصرف شده در ساخت پروفیل می باشد.

نمایندگی رسمی پنجره دوجداره UPVC ویستا بست در کرج با استفاده از تکنولوژی روز دنیا بهترین و با کیفیت ترین پنجره را ارائه می کند، استحکام پروفیل و افزایش قدرت در مقابل افتادگی و خم شدن ویژگی مهم این نوع پنجره هاست.

شیشه دوجداره برای ساخت پنجره UPVC به شکل وکیوم در کارخانه تولید و گاز بی اثر در آن ها تزریق شده و پس از تولید کنترل کیفیت می شود.

پنجره دوجداره تولید شده به مدت ۵ سال در برابر بخار زدگی گارانتی دارد و تیم اجرایی متخصص، نصب پنجره یو پی وی سی را با  بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان  انجام می دهد.

پروفیل ویستا بست

در پروفیل یو پی وی سی ویستا بست از شیشه هایی با ضخامت ۲۲ میلیمتر و ۲۴ میلیمتر استفاده می شود در صورتی که در بیشتر پروفیل ها از شیشه هایی با ضخامت ۱۸ و ۲۰ میلیمتر استفاده شده است.

مواد اولیه و پروفیل ویستا بست با وزن بالا، گالوانیزه ضخیم و استاندارد تمامی موارد را پاسخگو می باشد، ضخامت شیشه ها و فضای داخلی آن که با گاز آرگون پر شده، باعث عدم نفوذ سرما، گرما و سروصدا به داخل ساختمان می شود.

شیشه با فضای بیشتر و لاستیک درزبندی ای پی دی ام کیفیت پنجره را افزایش می دهد، این در حالی است که ساخت و مونتاژ خوب و نصب عالی این پنجره ها را در نظر بگیرید.

برای تولید و برآورد قیمت پنجره دوجداره می توان از انواع مرغوب پروفیل پنجره ویستا بست مانند پروفیل پنجره یو پی وی سی ویستابست استفاده کرد.

قیمت پنجره دوجداره ویستا بست بسیار مناسب بوده، یراق آلات و شیشه به کار رفته در برآورد قیمت پنجره دوجداره ویستا بست براساس سلیقه و سفارش مشتری موثر و متفاوت است.

نمایندگی پنجره لمینت ویستا بست در کرج

پنجره لمینت ویستا بست

علاوه بر طراحي فرم پنجره دلخواه طبق اصول ايمني و انرژي، امکان انتخاب پروفیل پنجره با طرح های چوب یا رنگ های مختلف به صورت تک رو یا دو رو لمینیت وجود دارد، در نتیجه رنگ پنجره را با نماي ساختمان خود تطبيق می دهيد.

یکی از دلایل مهمی که پروفیل های در و پنجره یو پی وی سی را متمایز می سازد این است که در آخر پنجره نیاز به رنگ آمیزی نخواهد داشت.

مواد اولیه مصرفی در تولید پروفیل های لمینیت ویستابست از بهترین تأمین کنندگان اروپایی و مختص شرایط آب و هوایی ایران تهیه گردیده است که باعث مقاومت بالای این محصول در گذر زمان می شود.

شرکت پنجره آفتاب نماینده پنجره لمینت ویستا بست در کرج مجری با کیفیت ترین پروفیل لمینت و انواع طرح های رنگی و طرح چوب می باشد.