نمایندگی پنجره فربد در کرج

نمایندگی پنجره فربد در کرج

نمایندگی پنجره دوجداره UPVC فربد در کرج از قدیمی ترین تولید کنندگان پروفیل و پنجره دوجداره در ایران می باشد و با سابقه درخشان و تولید محصولات با کیفیت تولیدکننده موفق در صنعت پروفیل UPVC می باشد.

از لحاظ کیفیت کالا و مشتری مداری، در کنار محصولات پروفیل UPVC تضمین کیفیت کالا به مشتریان تحویل داده می شود و به مدت 10 سال کیفیت پروفیل های خود را نیز تضمین می کند.

در زمینه نصب و اجرای انواع درب و پنجره یو پی وی سی  می توانید با نمایندگی پنجره دوجداره UPVC فربد در کرج تماس بگیرید.

پنجره دوجداره UPVC فربد يكی از برندهای خوب و فعال و همچنین توليد كننده و مجری انواع درب و پنجره دوجداره و سه جداره با پروفيل مرغوب مي باشد.

قیمت پنجره دوجداره UPVC فربد

قیمت پنجره دوجداره UPVC فربد به چند عامل بستگی دارد، برخی عوامل قیمت را افزایش می دهند که از جمله دو مورد پروفیل UPVC وین تک و ساختار پنجره است و مورد بررسی قرار می گیرد.

پروفیل UPVC از اصلی ترین قطعات تشکیل دهنده پنجره دوجداره است، به همین دلیل میزان استفاده از پروفیل روی قیمت پنجره وین تک کاملا تاثیر می گذارد.

قیمت مترطول پروفیل UPVC با میزان وزن آن ارتباط مستقیم دارد، برخی از پروفیل های UPVC نامرغوب با کاهش وزن در یک متر پروفیل UPVC قیمت آن را نیز کاهش می دهند و موجب افت مقاومت و کیفیت خواهند شد.

قیمت پنجره دوجداره UPVC را نمی توان بدون دانستن ابعاد پنجره و تعداد بازشو های آن به طور دقیق محاسبه کرد چون قیمت پنجره دوجداره به میزان پروفیل مصرفی بر اساس متر طول و مقدار شیشه دوجداره بر اساس متر مریع و تعداد بازشوها و یراق آلات آن بستگی دارد.

قیمت پنجره دوجداره UPVC نمایندگی دوجداره UPVC فربد در کرج برای ساختمان های در حال ساخت با ساختمان هایی که پنجره های قدیمی داشته و اقدام به تعویض آن کرده اند متفاوت است، علت نوع فریم مصرفی و نوع نصب آن می باشد.

پنجره دوجداره در کرج

پنجره دوجداره در کرج

پروفیل های پنجره فربد

شرکت فربد بـا داشتن قابلیت تولید 16 سطح مقطع در سری 70 چهار، پنج حفره، دارای کاملترین سبد محصولی پروفیل سری 70 در ایران است. کلیه محصولات پروفیل فربد امکان عرضـه بـه صـورت پروفیل سفید، لمینت و مغـز رنگی را دارند.

پروفیل پنجره فربد با بهره گیری از قالبهای شرکت Greiner، تولیـد 20 سـطح مقطـع پروفیـل 60 سـه، چهـار حفـره در سـری های نرمال و بازسازی را داراست. این محصولات در دو دسته گرید A و گرید B رال آلمان تولید میشوند.

همچنین با بهره گیری از قالب های شرکت Greiner، تولید 9 سطح مقطع پروفیل 60 کشویی را داراست . این محصولات شامل سری کشویی تک ریل 74 میلیمتر، جفت ریل 60 و همچنین دارای قالب میانی ثابت کشویی نیز می باشد.