پنجره دوجداره لمینت

پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب

پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب

پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب براساس روکش لمینت که پوشیده می شود، قیمت نصب پروفیل پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب تعیین می شود.

پروفیل های مصرفی در این نوع پنجره ها، از جمله پروفیل فریم، ساش یا لنگه، مولیون و زهوار مورد استفاده متفاوت است.

در پنجره لمینت با استفاده از ماشین آلات خاص، روکش لمینت روی پروفیل چسبانده می شود و برای افزایش کیفیت محصول، از پروفیل هایی با رنگی نزدیک به رنگ روکش لمینت استفاده می شود.

تنوع رنگ و طرح در پنجره دوجداره UPVC لمینت زیاد است ولی روکش ها، براساس تقاضا و سلیقه مشتریان اجرا می شود.

طرح بلوطی روشن و بلوطی تیره از طرح های رایج و پرطرفدار در بسیاری از ساختمان ها هستند.

پروفیل های لمینت از لحاظ نوع پوشش به سه دسته بیرون لمینت، داخل لمینت، دوطرف لمینت تقسیم بندی می شوند.

پروفیل مغز قهوه ای در لمینت داخلی و بیرونی از پروفیل های سفید رنگ استفاده می شود اما در پروفیل های دو رو لمینت باید از پروفیل مغز قهوه ای یا همرنگ لمینت استفاده شود.

در پروفیل های مغز رنگی با خراشیده شدن سطح روکش، چون رنگ روکش و پروفیل مخصوص مشابهند، محسوس نیست اما در پروفیل های سفید رنگ قابل مشاهده است.

در نقاط جوش و اتصال پنجره های ساخته شده از پروفیل های تک رو لمینت، رنگ سفید پیداست که باید از رنگ برای پوشاندن آن استفاده شود.

پنجره دوجداره لیمنت
پنجره لمینت
پنجره دوجداره لمینت

پنجره-لمینت-دوجداره
پنجره-لمینت-دوجداره-1
پنجره-لمینت-دوجداره-2
پنجره لمینت دوجداره
پنجره لمینت دوجداره
پنجره لمینت دوجداره
بلوطی روشن

پروفیل UPVC لمینت (طرح چوب)

بلوطی روشن کد 01

ایچ دانکل

پروفیل UPVC لمینت (طرح چوب)

ایچ دانکل کد ۰۸۹

بلوطی تیره

پروفیل UPVC لمینت (طرح چوب)

بلوطی تیره کد ۰۷

ایچ هل

پروفیل UPVC لمینت (طرح چوب)

ایچ هل کد ۰۳

ماهگونی

پروفیل UPVC لمینت (طرح چوب)

ماهگونی کد ۰۲

وینچستر xa

پروفیل UPVC لمینت (طرح چوب)

وینچستر xa کد ۱۱۱

وینچستر cx

پروفیل UPVC لمینت (طرح چوب)

وینچستر cx کد 110

نوک مدادی

پروفیل UPVC لمینت (طرح چوب)

نوک مدادی ۱۰۵

کد ۰۵۵

پروفیل UPVC لمینت (طرح چوب)

کد ۰۵۵

مزایای پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب

یکی از مزایای پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب این است که می توان به راحتی با نمای داخلی خانه و مبلمان آن را هماهنگ کرد و برای هر سبکی مناسب است.

برای ساخت پنجره دوجداره UPVC لمینت بیرون و داخل از لمینت سفید و برای دو طرف لمینت، از پروفیل های قهوه ای یا رنگ چوب استفاده می شود.

در تولید پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب از پروفیل های لمینت یا روکش دار استفاده می شود. این نوع پروفیل مانند پروفیل سفید رنگ ‏تولید می شود.

برای ترکیب مواد اولیه پنجره دوجداره UPVC رنگدانه های همرنگ روکش طرح چوب به آن اضافه می شود ‏تا پروفیل رنگی شبیه به رنگ روکش داشته باشد.

در مرحله بعدی تولید پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب روکش لمینت به وسیله موادی خاص و با فشار زیاد ‏روی پروفیل چسبانده می شود.‏

مزایای پنجره دوجداره UPVC این است که جایگزین پنجره های فلزی و آلومینیومی قدیمی است، دارای تنوع در طرح و نوع بازشو با توجه به کاربرد و سلیقه افراد بوده و به ترمیم رنگ پروفیل نیازی نیست.

پنجره لمینت خم
پنجره لمینت طرح چوب
پنجره-دوجداره-لمینت-طرح-چوب

اجزای پنجره دوجداره UPVC لمینت 

پنجره لمینت رنگی با تغییر رنگ پروفیل در دکوراسیون داخلی یا نما تنوع ایجاد می کند. پروفیل UPVC مهمترین اجزای پنجره دوجداره UPVC به رنگ سفید است اما با استفاده از لمینت رنگی یا روکش چوبی می توان طرح و رنگ های متفاوتی ایجاد کرد.

برای تولید پنجره دوجداره UPVC لمینت از انواع مرغوب پروفیل که اصلی ترین اجزای پنجره است و یراق آلات، براساس سلیقه سفارش دهنده استفاده می شود.

از دیگر اجزای پنجره دوجداره UPVC لمینت رنگی، شیشه دوجداره است که به صورت وکیوم در کارخانه تولید شده و گازی بی اثر در آن ها تزریق شده، کنترل کیفیت می شود.

شیشه دوجداره تولید شده به مدت ۵ سال در برابر بخار زدگی توسط شرکت گارانتی می شود. تیم اجرایی متخصص، نصب محصول در و پنجره یو پی وی سی را در بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان تضمین می کند.

از اجزای پنجره دوجداره UPVC فریم اصلی به عنوان قاب پنجره است و یراق آلات، شیشه دوجداره، نوار درزبند و تقویت کننده فولادی دارای اهمیت است.

پروفیل-پنجره-رنگی

قیمت پنجره لمینت دوجداره UPVC طرح چوب

عواملی موجب افزایش قیمت پنجره دوجداره سفید نسبت به قیمت پنجره دوجداره UPVC لمینت طرح چوب می شود، به میزان پروفیل مصرفی بستگی دارد، هرچه متراژ پروفیل بیشتر باشد اختلاف قیمت نیز بیشتر خواهد شد.

در پنجره لمینت دوجداره UPVC رنگ دستگیره ها و چسب مصرفی برای نصب نیز موجب تغییر قیمت است. این اختلاف قیمت در حدود 25 تا 40 درصد مبلغ کل فاکتور، افزایش پیدا می کند.

اختلاف قیمت پنجره لمینت دوجداره UPVC طرح چوب به میزان پروفیل طرح چوب مصرفی در پنجره دوجداره بستگی دارد که با اضافه شدن پروفیل در هر قسمت از پنجره، قیمت آن به شکل تصاعدی بالا خواهد رفت.

قیمت پنجره لمینت دوجداره UPVC به صورت میانگین و براساس نوع پوشش یک طرف و دو طرف، محاسبه و اعلام می شود که به وسیله یک نرم افزار قابل انجام است.