پروفیل هامر

لیست قیمت پروفیل UPVC هامر (Hammer)

پروفیل 3 کانال هامر

تاریخ به روز رسانی  قیمت ها  99/09/15

ردیفنوع پروفیل لولاییمتراژمشخصاتقیمت متر طول (تومان)
1قیمت پروفیل UPVC هامر
فریم
36با لاستیک544000
2قیمت پروفیل UPVC هامر
لنگه پنجره
36با لاستیک660000
3قیمت پروفیل UPVC هامر
میانی ثابت
36با لاستیک621000
4قیمت پروفیل UPVC هامر
میانی متحرک
36با لاستیک613000
5قیمت پروفیل UPVC هامر
درب داخل بازشو
24با لاستیک971000
6قیمت پروفیل UPVC هامر
درب بیرون بازشو
24با لاستیک971000
7قیمت پروفیل UPVC هامر
پروفیل بازسازی
24با لاستیک778800
8قیمت پروفیل UPVC هامر
زهوار دوجداره
150با لاستیک142800
9قیمت پروفیل UPVC هامر
زهوار تک جداره
120با لاستیک194700
10قیمت پروفیل UPVC هامر
پانل
60بدون لاستیک326700
11قیمت پروفیل UPVC هامر
لوله
36بدون لاستیک485000
12قیمت پروفیل UPVC هامر
آداپتور لوله
72بدون لاستیک385000
13قیمت پروفیل UPVC هامر
اتصال فریم
72بدون لاستیک253000

پروفیل هامر

پروفیل هامر UPVC در ساخت پنجره های دوجداره کاربرد وسیعی دارد و یکی از برندهای با کیفیت برای تولید درب و پنجره دوجداره محسوب می شود.

فروش و قیمت این پروفیل با توجه به اینکه این پروفیل ها مناسبترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی و غیرفلزی در صنعت ساخت و ساز هستند برای اجرای پروژه های ساختمانی مقرون به صرفه است.

پرکاربردترین مواد اولیه در تولید پروفیل، آلومینیوم است و پروفیل آلومینیوم به دلیل سبک وزن بودن، انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر خوردگی، دارا بودن خاصیت تبادل دمایی  و … محبوبیت ویژه ای در برابر دیگر پروفیل ها دارد.

در کنار پروفیل آلومینیومی که دارای طول مقطع متغیر، سطح معین و وزن های متنوع است و در بازار به صورت صنعتی، ساختمانی و اختصاصی عرضه می شود پروفیل هامرUPVC نیز جایگاه خود را پیدا کرده است.

پنجره- دوجداره-ثابت-UPVC

قیمت پروفیل هامر

قیمت پروفیل هامر مانند مارک های مختلفی از پنجره دوجداره که در بازار موجود است تعیین کننده است و انتخاب سازندگان درب و پنجره براساس این فاکتور مهم شککل می گیرد.

علاوه بر قیمت پروفیل هامر که مناسب است هر کدام از پروفیل ها دارای ویژگی ها و کیفیت خاص خود هستند و براساس نیاز و اینکه برای مصرف در ساخت درب یا پنجره به کار گرفته می شوند، انتخاب می شوند.

پروفیل ها دارای قیمت های مختلفی هستند و یکی از فاکتورهای موثر در قیمت پنجره دوجداره UPVC همین مارک یو پی وی سی و کیفیت آن است قیمت پروفیل هامر با توجه به مرغوبیتی که دارد، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

قیمت این محصول براساس کیفیت و وزن آن، صاف و براق بودن آن، دارا بودن گواهینامه ‌های رسمی و بین المللی و تنوع رنگ و مدل تعیین می شود. پروفیل‌ هایی که کیفیت قابل قبولی ندارند در مجاورت آفتاب زرد و در برابر سرما شکننده می ‌شوند.

فروش پروفیل هامر

فروش پروفیل هامر و کاربردهای مختلفی از جمله برای پروفیل قاب پنجره دوجداره، پروفیل لنگه پنجره دوجداره یو پی وی سی، لنگه درب داخل بازشو پنجره دوجداره، مولین یا میانی ثابت پنجره دوجداره یو پی وی سی مطرح می شود.

لنگه پنجره کشویی و فریم کشویی پنجره دوجداره یو پی وی سی، پنل پنجره دوجداره، زهوار دوجداره پنجره یو پی وی سی، زهوار تک جداره، آداپتورکشویی و پنجره دوجداره یو پی وی سی از موارد کاربرد و فروش پروفیل هامر هستند.

میانی متحرک پنجره دوجداره، پنجره دکوراتیو دوجداره، درب بیرون بازشو دوجداره، پروفیل زهوار دوجداره دکوراتیو یو پی وی سی، آداپتور، لوله دوجداره و پروفیل لوله پنجره دوجداره یو پی وی سی سایر موارد برای فروش پروفیل هامر هستند.

فروش پروفیل هامر براساس سازگاری با تمامی آب و هواها دارای اهمیت است و با توجه به تنوع زیادی که در پروفیل ها وجود دارد بهتر است قبل از سفارش، به جزئیات انواع پروفیل توجه داشته باشید.

پنجره دوجداره UPVC

مزایای پروفیل هامر

در مقایسه و بررسی انواع پروفیل های یو پی وی سی از منظرهای مختلف و از طریق کارشناسان، تولید کنندگان و مصرف کنندگان مزایای پروفیل هامر را  عدم تغییر فرم و رنگ پروفیل  و میزان مقاومت مناسبی که برخوردار است، دانست.

قیمت پروفیل هامر مزایای آن محسوب می شود که نسبت به مقبولیت و کیفیت این پروفیل قابل توجه است و در شرایط آب و هوایی مختلف کیفیت پروفیل پنجره دوجداره UPVC دارای نمره و فروش خوبی است.

مزایای پروفیل هامر نسبت به  سایر پروفیل های بازار اسن است که برای تولید درب و پنجره دوجداره جزء مرغوب ترین پروفیل های مصرفی قرار دارد.

استحکام و طول عمر بالا، رنگ ثابت، عایق حرارت، صدا و گرد و غبار، شکل ‌پذیری بالا، تنوع در مدل، ضدحریق، مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی و عدم استفاده از سرب در ساخت آن و دوستدار محیط زیست بودن مزایای پروفیل هامر به شمار می رود.