نمایندگی-پنجره-هافمن-در-کرج

نمایندگی پنجره هافمن در کرج

نمایندگی پنجره هافمن در کرج

نمایندگی پنجره دوجداره UPVC هافمن در کرج که یکی از تولید کنندگان و برندهای خوب در تولید انواع پروفیل های درب و پنجره با استاندارد جهانی و تکنولوژی روز دنیا است.

پنجره دوجداره UPVC هافمن تولید اولین پروفیل های لاستیک دار و اولین پروفیل های سری 70 ( 5 کانال ) در سال 1387 را با تکیه بر کادر مجرب و متخصص خود و دستگاه های تولید با کیفیت انجام داده است.

فریم پنجره UPVC دوجداره پروفیل هافمن در این نوع پروفیل ارتفاع دیواره خارجی ۶۲ میلیمتر و ارتفاع دیواره داخلی ۴۲ میلیمتر می باشد.

عرض پروفیل فریم پنجره دوجداره UPVC هافمن ۶۰ میلیمتر و این پروفیل ۴ کاناله بوده و دارای ضخامت شیشه خور ۲۴ میلیمتری است، در این نوع پروفیل یو پی وی سی هافمن محل استقرار گالوانیزه به ارتفاع ۲۳ میلیمتر و عرض ۳۲ میلیمتر می باشد.

پنجره هافمن در کرج

پروفیل پنجره دوجداره UPVC هافمن

پروفیل پنجره UPVC  هافمن دارای ویژگی های قابل توجهی مانند تنوع رنگی بالا، اندازه های مختلف، دوام و ماندگاری بالا، مناسب برای هر نوع آب و هوا و استحکام زیاد می باشد.

پروفیل پنجره UPVC  هافمن طوری تولید شده که دچار مشکل تغییر فرم و رنگ پروفیل  نشود، میزان مقاومت در شرایط آب و هوایی مختلف و مقبولیت از نظر مشتری داشته و همچنین تراز قیمتی و کیفی مناسبی دارد.

پروفیل پنجره UPVC  هافمن موفق به کسب امتیاز 36 از 40 امتیاز کل از نظر کارشناسان، تولید کنندگان و مصرف کنندگان در رتبه دوم مرغوب ترین پروفیل مصرفی قرار دارد.

این آمار براساس داده هایی است که مصرف کنندگان و خریداران و تولید کنندگان درب و پنجره یو پی وی سی و همچنین کارشناسان شرکت ها به صورت داینامیک و به روز تهیه شده است.

پنجره دوجداره در کرج
پنجره دوجداره در کرج

قیمت پنجره دوجداره UPVC

قیمت پنجره دوجداره UPVC به عوامل مختلفی ازجمله نوع پروفیل، تقویت کننده گالوانیزه، نوار درزبندی، یراق آلات و اتصالات فلزی، شیشه و طراحی پنجره بستگی دارد.

نصب مناسب و حرفه ای و خدمات پس از فروش توسط نمایندگی پنجره دوجداره UPVC هافمن در کرج  انجام می شود که یکی از بهترین و فعال ترین شرکت های تولید پروفیل پنجره UPVC  در ایران است.

اگر شما نیاز به تعرفه پنجره دوجداره دارید حتما قبل از تماس با دفتر نمایندگی پنجره دوجداره UPVC هافمن در کرج موارد مختلف را مشخص کنید تا کارشناسان بهتر بتوانند شما را راهنمایی کنند.

برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره UPVC بهتر است اندازه پنجره را بردارید و هنگام تماس با کارشناسان اعلام کنید، درمورد انواع پروفیل و قیمت آنها راهنمایی های لازم را بگیرید.