شیشه رفلکس

شیشه رفلکس دوجداره

شیشه رفلکس

شیشه رفلکس به عنوان یکی از شیشه های پرفروش از تنوع رنگی و مزیت های قابل توجهی برخوردار است، قیمت شیشه رفلکس دوجداره تنها در پنجره مطرح نمی شود، کاربرد آن برای بالکن خانه هم می باشد.

یکی از مزایای این نوع شیشه حفظ حریم داخلی خانه است و در روز حتی اگر پرده ها کنار باشد کسی نمی تواند از بیرون داخل خانه را ببیند.

یکی دیگر از مزیت های این شیشه بازتاب نور مستقیم خورشید و کاهش ورود گرمای تابستان به داخل خانه است. این نوع شیشه در مقابل اشعه رادیواکتیو مقاوم است.

این مدل شیشه علاوه بر زیبایی، از بازتاب نور در تابستان زمانی که آفتاب به صورت مستقیم به این شیشه برخورد می کند، جلوگیری کرده، گرمای آفتاب به داخل ساختمان وارد نمی شود.

تنوع فراوان رنگی در این شیشه وجود دارد ولی یکی از معایب آن که موجب کاهش نور ورودی به داخل ساختمان می شود و این نکته براساس رنگ شیشه است.

با انعکاس نور خورشید، حرارت ناشی از تابش خورشید کاهش یافته، باعث صرفه جویی در هزینه ساخت، راه اندازی و نگهداری دستگاه های تبدیل و تهویه می شود.

پنجره دوجداره با شیشه دودی

پنجره دوجداره با شیشه دودی

پنجره دوجداره با شیشه دودی

پنجره دوجداره با شیشه دودی

شیشه رفلکس برنز

شیشه رفلکس برنز
شیشه رفلکس برنز
شیشه رفلکس برنز
شیشه دودی پنجره ویلا

شیشه رفلکس دوجداره

شیشه رفلکس دوجداره از دولایه شیشه شفاف و رفلکس ساخته می‌شود. میزان نور و گرمایی که  از این شیشه  عبور می کند به ترتیب برابر ۶۱ و ۶۳ درصد است.

این شیشه مانند شیشه‌ رنگی دارای انواع مختلفی است که ضخامت فضای بین آنها بسته به نوع پروفیل به کار رفته تعیین می شود.

این نوع شیشه را در رنگ‌های مختلف ازجمله سبز، آبی، برنزی، نقره‌ای و طلایی وجود دارند. تفاوت این نوع شیشه با شیشه‌ رنگی در میزان رفلکس نور و دید از محیط داخل ساختمان در طول روز و شب است.

شب ها شیشه از خارج شفاف و از داخل آینه مانند است. در انتخاب این نوع شیشه باید به محدودیت های آن مانند آینه ای بودن در شب از سمت داخل توجه داشته باشید.

شیشه دوجداره بخش بیشتری از طیف های مختلف نور را بازتاب می دهد و در کنترل ورود و خروج نور و انرژی بسیار تاثیرگذار است.

در انتخاب رنگ این شیشه دقت کنید هر چه بهتر از نور آفتاب و روشنایی طبیعی در‌ پنجره‌ و نمای ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد و زیبایی خاصی به معماری آن بدهد.

شیشه رفلکس برنز
شیشه رفلکس

شیشه دوجداره نقره‌ای (سوپر سیلور)

شیشه دوجداره نقره ای نسبت به سایر شیشه های رفلکس از خاصیت رفلکتیو بیشتری برخوردار هستند و به همین دلیل هم با نام شیشه های رفلکس آینه ای شناخته شده است.

شیشه دوجداره نقره ای یا سوپر سیلور نوعی شیشه بین شیشه ساده و نوع رفلکس است و بالاترین میزان انتقال نور را به این نوع شیشه نسبت می دهند.

این مشخصه سبب می گردد شیشه دوجداره سوپر سیلور در فضاهایی با نور کم عملکرد مناسبی داشته باشد. دلیل این موضوع هدایت نور خورشید تا میزان ۱۰۰ درصد به فضای داخل ساختمان می باشد.

شیشه دوجداره نقره ای برای سنگ نمای سفید انتخاب مناسبی محسوب می شود ، در ساختمان هایی که از سنگ نمای سفید استفاده شده است شیشه نقره ای یا سفید بهترین انتخاب برای شیشه پنجره های دوجداره خواهد بود.

قیمت شیشه رفلکس دوجداره

قیمت شیشه رفلکس

قیمت شیشه رفلکس به دلیل ساختار و ضخامت این شیشه باعث تغییر و تفاوت آن در بازار شده است و ضخامت های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

قیمت انواع شیشه‌ دوجداره شیشه سکوریت و شیشه لمینت علاوه بر ضخامت و نوع ساختار آن، به میزان ضمانت فروش دارد.

قیمت انواع شیشه‌ دوجداره که با گاز آرگون، پر شده باشد، افزایش بیشتری دارد و به صورت جداگانه بر حسب متر مربع محاسبه می شود.

برای محاسبه قیمت شیشه رفلکس هزینه حمل و نقل و ارسال نیز در نظر گرفته می شود. قبل از سفارش شیشه باید از محل پروژه بازدید شود تا ابعاد را درست محاسبه کند و میزان شیشه، نوع ابزار و یراق تعیین شود.