سوالات متداول پنجره دوجداره UPVC

برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره upvc حتما باید ابعاد پنجره ها، تعداد، نقشه ها، نوع شیشه دوجداره و پروفیل مصرفی و… مشخص باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله قیمت پنجره دوجداره upvc مراجعه شود.

پنجره های آهنی و آلومینیوم قدیمی بدون نیاز به تخریب و بنایی، در یک روز قابلیت تعویض با پنجره دوجداره upvc را دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره upvc مراجعه شود.

پنجره دوجداره upvc لولایی، ارزان تر و در مقایسه با پنجره upvc کشویی دارای عایق مناسب تری است و علاوه بر اینها، پنجره       upvc  کشویی قابلیت نصب در پروژه های بازسازی را ندارد.

از زمان عقد قرارداد و اندازه گیری دقیق پنجره دوجدارهupvc  حدود دوهفته ( با توجه به تعداد پنجره های پروژه ) زمان می برد تا پنجره و شیشه ساخته شوند. بعد از ساخت و تولید پنجره، یک روزه نصب می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله روش نصب پنجره دوجداره upvc مراجعه شود.

پنجره دوجداره upvc در صورتی که به صورت استاندارد ساخته و نصب شود، حدود 60 تا 70 درصد در مقابل صدا، سرما، گرما و آب باران، گرد و غبار عایق است. در واقع بعد از نصب پنجره دوجداره upvc سروصدا و عبور سرما و گرما صفر نمی شود، اما به صورت محسوس و قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

شرکت پنجره آفتاب، از پروفیل های استاندارد upvc ، مناسب با اقلیم سخت، استفاده می کند و تمام پروفیل ها به مدت 15 سال در برابر تغییر رنگ و فرم ضمانت دارند.

بله پنجره دوجداره upvc  را می توان برای تمام مناطق آب و هوایی در ایران استفاده کرد.

یک پنجره دوجداره upvc با کیفیت مرغوب، حدود 20 – 30 درصد گران تر از پنجره آهنی و آلومینیومی معمولی است ولی قیمت آلومینیوم جنس خوب ( مانند ترمال بریک ) حدود دو برابر پنجره upvc است.

بله پنجره دوجداره upvc  قابلیت نصب توری ثابت و متحرک را دارند.

معمولا درب upvc برای ورودی بالکن ها، ورودی خانه های ویلایی به صورت دو لنگه کاربرد دارد، همچنین برای سرویس های بهداشتی و حمام می توان از این نوع درب استفاده کرد.

بله، پنجره های دوجداره را می توان طبق کالیت رنگ رال آلمان، هم از نمای داخلی و هم  از نمای بیرونی رنگ آمیری کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله قابلیت رنگ آمیزی پنجره upvc در رنگ های مختلف مراجعه شود.

شرکت پنجره آفتاب از برندهای معتبر یراق آلات ترک مانند آکا(Accado) ، اندو(Endow) ، وی اچ اس (VHS) و فورنکس (Fornax) استفاده می کند.

پنجره های یو پی وی سی ابتدا در چهار جهت به فریم انتظار پیچ  می شوند و همچنین از دو طرف داخل و بیرون پن چسب و فوم تزریق می شود و در مرحله ی بعدی شیشه های دوجداره نصب می شود.

پنجره دوجداره upvc حتما باید توسط نصابان متخصص و حرفه ای اجرا و نصب شود، چنانچه نصب توسط خریدار صورت گیرد، تمام ضمانت ها و خدمات پس از فروش شرکت ملغی می شود.

بله ، پنجره upvc را می توان در صورت نیاز، به شکل کشویی ساخت. شرکت پنجره آفتاب برای تولید پنجره های کشویی از پروفیل جفت ریل ویستابست Vista best و هافمن Hofmann ، استفاده می کند.

گاز آرگون معمولا کلمه تبلیغاتی است و تاثیری در عایق بندی شیشه دوجداره ندارد و امکان راستی آزمایی هم در این زمینه وجود ندارد. استاندارد مرکز تحقیقات ساختمان در زمینه تولید شیشه دوجداره نیز بر مبنای لایه هوا می باشد. به درخواست مشتری با اختلاف هزینه متر مربعی 2000 تومان داخل شیشه ها گاز آرگون تزریق می شود.

ضخامت گالوانیزه برای پروفیل کنت وین (kent win) ، یک میلی متر، فربد، وینتک و هافمن  1/25 میلی متر و ویستابست 1/5 میلی متر است.

ده درصد از کل فاکتور ( جمع کل پروفیل یو پی وی سی، یراق آلات مصرفی، شیشه دوجداره و…) هزینه نصب محاسبه می شود.

شرکت پنجره آفتاب از پروفیل های upvc مخصوص  لبه دار، برای پروژه های تعویضی استفاده می کند که تا 3/5 سانتیمتر روی آهن و یا آلومینیوم را پوشش می دهد.(70 تا 100 درصد چارچوب قدیمی پوشانده می شود.) برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره upvc مراجعه کنید.

پنجره upvc کشویی حدود 30 درصد گران تر از پنجره های لولایی است.

پنجره دوجداره یو پی وی سی صد درصد  مانع ورود آب باران و گرد و خاک است.

بله، حتی اگر طول پروفیل یو پی وی سی ،20 سانتی متر باشد، حتما بایداز گالوانیزه برای داخل آن استفاده کرد.

از لحاظ قوانین و مقررات سازمان سیماف منظر و فضای سبز شهرداری، نیازی نیست که طرح و رنگ پنجره های جدید upvc ، با پنجره های قدیمی منطبق باشد. ولی براساس قانون، نباید عرض و ارتفاع پنجره تغییر کند.

بله، شیشه های پنجره های upvc را می توان سکوریت یا لمینت و ضد گلوله کرد.