تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC

تعویض پنجره دوجداره

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC

جهت تعویض پنجره های قدیمی آهنی و آلومینیوم با دوجداره، نیاز به تخریب دیوارها، گچ کاری و بنایی نمی باشد و با استفاده از پروفیلهای لبه دار مخصوص بازسازی می توان حداکثر عایق بندی ممکن را تامین نمود.

شرکت پنجره آفتاب، خدمات ویژه بازدید و مشاوره رایگان و پرداخت اقساطی جهت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره در کرج و تهران ارائه می نماید.

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC روش آسان، سریع و به صرفه برای بازسازی خانه محسوب می شود و مزایای فراوانی دارد.

این روش در بسیاری از موارد به آهنکشی نیازی ندارد و همان شاسی قدیمی قابل استفاده برای پنجره UPVC جدید است.

پنجره های قدیمی معایب فراوانی داشته و از نظر ظاهری و عایق مناسب نیستند.

برای نوسازی پنجره قدیمی عایق صدا، سرما و گرما خواهید داشت و برای جلوگیری از ورود حشرات نیز می توان از انواع توری ثابت یا پلیسه ای هنگام تعویض استفاده کرد.

عایق بندی ساختمان بسیار مورد توجه  افراد است و با نوسازی پنجره و نصب پنجره دوجداره UPVC و آلومینیوم، مانع  ورود و خروج سرما، گرما و همچنین ریزگردها و آلودگی های صوتی خواهد شد.

پنجره دوجداره معایب پنجره قدیمی را پوشش داده و پس از تعویض پنجره دمای محیط تنظیم شده و علاوه بر کاهش هزینه های مصرف انرژی، از مزایای بی نظیر پنجره های UPVC و آلومینیوم استفاده خواهید کرد.

تعویض پنجره دوجداره هلال
تعویض پنجره هلالی

روش نصب پنجره دوجداره

برای جایگزین کردن پنجره قدیمی با پنجره دوجداره می توانید از دو نوع پنجره یو پی وی سی یا پنجره دوجداره آلومینیومی استفاده کنید.

پنجره دوجداره UPVC یا آلومینیوم تفاوت زیادی ندارد ولی دارای اهمیت فوق العاده ای است، به ویژه اینکه بدون تخریب و دردسرهای بنایی انجام پذیر است.

برای انجام تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب، باید فریمی که از پنجره قدیمی به دیوار متصل است را برش داد که پس از آن روی دیوار یک فریم و یک فضای کاملا خالی خواهید داشت.

پنجره دوجداره UPVC تا میزان 100 درصد در مقابل آب باران، گرد و غبار، 70 درصد در مقابل سر و صدا ، سرما و گرما عایق خواهد شد.

پنجره دوجداره یو پی وی سی به طور کامل مانع سر و صدا و سرما و گرما نخواهد بود اما تا حدود زیادی از این عوامل جلوگیری می کند.

برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره UPVC باید ابعاد، نقشه، تعداد بازشو، تعداد و سایز کتیبه ها، نوع پروفیل UPVC ، نوع رنگ آمیزی یا لمینت طرح چوب پروفیل یو پی وی سی، رنگ شیشه دوجداره یا سه جداره، سکوریت یا لمینت بودن شیشه را در نظر گرفت.

تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره

نمونه پروژه تعویض پنجره دوجداره UPVC

تعویض پنجره وین تک
تعویض پنجره وین تک
تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره

مزایای تعویض پنجره 

مزایای تعویض پنجره قدیمی را می توان مواردی از قبیل جلوگیری از هدررفت گرما و سرما وهمچنین زیبایی و تنوع در رنگ و طرح آنها دانست.

کاهش هزینه های اقتصادی و صرفه جویی در مصرف انرژی، عایق صوتی، مقاومت در برابر نفوذ آب باران، عدم تغییر رنگ و حالت در برابر تابش اشعه خورشید از مزایای پنجره دوجداره به شمار می روند.

از مزایای پنجره دوجداره مانند افزایش طول عمر پنجره، تنوع در انتخاب پنجره و یراق آلات، وزن کم، قابلیت بازیافت، نگهداری و نظافت آسان و سرعت در نصب استفاده کنید.

تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره

تعویض پنجره آهنی

قابلیت تعویض پنجره آهنی یا آلومینیوم قدیمی با پنجره UPVC یکی از مهمترین مزایاست و پنجره دوجداره غیرقابل اشتعال بوده، دارای دوام و استحکام بالایی است.

پنجره آهنی یا آلومینیوم قدیمی بدون تخریب در کمترین زمان، با پنجره دوجداره یو پی وی سی تعویض می شود.

پنجره آهنی ممکن است دارای چارچوب کناره ای سپری، فرانسوی، قوطی دو طرف زهوار، مکزیکی یا ترکیب آنها باشد.

پنجره قدیمی ممکن است بدون چارچوب یا دارای چارچوب آهن یا آلومینیوم باشد که در تمام حالات مورد نظر، امکان بازسازی و پنجره های آهنی یا آلومینیوم قدیمی با جایگزینی پنجره UPVC امکان پذیر است.

شرکت پنجره آفتاب برای انجام پروژه های تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC از پروفیل مخصوص بازسازی شرکت های ویستابست، وینتک و فربد استفاده می کند.

با استفاده از پروفیل UPVC مخصوص بازسازی بین 80 تا 100 درصد چارچوب پنجره های قدیمی پوشانده می شود. استفاده از پروفیل بازسازی علاوه بر مزیت زیبایی، آب بندی وعایق بندی مناسب تری را موجب می شود.

تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره

تعویض پنجره قدیمی در تهران

تعویض پنجره قدیمی در تهران یکی از بخش های مهم در بازسازی ساختمان محسوب می شود، این کار با پروفیل مخصوص بازسازی انجام می شود.

تعویض پنجره قدیمی در تهران بدون تخریب دیوار امکان پذیر بوده و مزایای فراوانی را به دنبال دارد.

شرکت پنجره آفتاب برای تعویض پنجره قدیمی در تهران بدون کندن یا تخریب فریم اصلی پنجره اقدام به نصب می کند.

قوطی آهنی و تسمه های بیرونی و داخلی که جوش داده شده یا با پیچ بسته شده را با سنگ فرز برش داده و از جا در می آورند.

تعویض پنجره قدیمی با UPVC با پروفیل مخصوص L شکل زیر نظر کارشناس نصب و اجرا می شود.

برای خريد پنجره دوجداره و تعويض پنجره قديمی موارد مهمی وجود دارد كه بايد از آن آگاه باشيد.

تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره

تعویض پنجره قدیمی با UPVC

مرحله اندازه گيری، مرحله اول از اجرا و نصب برای تعویض پنجره قدیمی با UPVC است که بسیار مهم و حساس به شمار می رود.

​از مزایای تعویض پنجره قدیمی با UPVC می توان به کاهش هزینه های انرژی و افزایش طول عمر رنگ اتاق، پرده، مبل و فرش اشاره کرد.

استفاده از شيشه دو و سه جداره در این نوع پنجره موجب می شود ازعایق صوتی و حرارتی بالا برخوردار شوید و طراحی داخلی و نمای بیرونی ساختمان جلوه بهتری داشته باشد.

جلوگیری از ورود آب باران و رطوبت و ​​​​​​امکان نصب پرده و توری و همچنین تنوع در انواع پنجره و یراق آلات با تعویض پنجره قدیمی با UPVC است.

عدم تغییر رنگ و انعطاف پذیری در برابر اشعه خورشید، وزن کم و سبک بودن پنجره و مقاومت در برابر عوامل جوی سایر مزایای پنجره دوجداره هستند.

در صورتی که امکان نصب بدون تخریب وجود دارد، شما می توانید با خیال راحت به فکر تعویض پنجره قدیمی با UPVC باشید.

تعویض پنجره دوجداره
تعویض پنجره دوجداره

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب انجام می شود، سرعت بالا در نصب و قابليت بازيافت پنجره های دوجداره UPVC مزایای قابل توجهی هستند.

فاصله بین پروفیل پنجره آهنی و آلومینیوم قدیمی موجب عایق  نبودن پنجره های قدیمی است.

فاصله بین زهوار آهنی و شیشه تک جداره نیز گرما و سرما را از خود عبور می دهد.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب عایق خوبی برای پنجره ها در تمام فصول ایجاد می کند، چون لاستیک های مخصوص دور تا دور پنجره UPVC وجود دارد.

لاستیک های دور پنجره به دلیل کیپ شدن پنجره مانع از نفوذ گرد و خاک و آب باران و برف به داخل خانه می شوند.

کارشناسان حرفه ای و متخصص شرکت پنجره آفتاب برای تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب به محلی که قرار است پنجره‌های آن تعویض شود، مراجعه می ‌کنند.

ساخت پنجره شما از اندازه‌ گیری دقیق ابعاد پنجره‌ گرفته تا استفاده از پروفیل مرغوب و شیشه دوجداره توسط افراد متخصص انجام می‌ شود.

تعویض پنجره دوجداره

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

برای تعویض پنجره قدیمی با دوجداره لنگه بازشوها را از لولای  قدیمی  خارج کرده، زهوارهای آهنی که پیچ یا پرچ شده را در می آورند.

مرحله بعد بیرون آوردن شیشه های تک جداره پنجره های قدیمی و پس از آن برشکاری پروفیل های داخلی فریم با سنگ فرز استیل بر است.

برای نصب اصولی و دقیق بهتر است دور فریم اصلی را طوری تمیز کرد که هیچ گرد و خاک و آلودگی دور فریم نباشد.

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره قرار دادن پروفیل بازسازی به شکل L  روی فریم اصلی  و نصب پنجره یو پی وی سی پایان می گیرد.

پس از دریافت مشاوره و تصمیم نهایی برای تعویض پنجره قدیمی با دوجداره مدل مورد نظرتان را به شرکت پنجره آفتاب سفارش دهید.